МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня, у день звільнення в’язнів найбільшого нацистського концтабору Освенцим, у світі вшановують пам’ять жертв Голокосту. Пам’ятати та не повторювати помилки минулих поколінь – це те, про що не потрібно забувати ніколи. Всі люди різні, але всі – рівні. Люди однаково мають  право на життя, незалежно від національності, кольору шкіри, чи віросповідання. Доброта та милосердя, толерантне ставлення один до одного – це те, що робить людину людиною.

      Бабин Яр – символ Голокосту України. Історія Бабиного Яру у минулому сторіччі  – страшна і повчальна. Величезна кількість жертв – це реальна ціна за людську безвідповідальність і маніакальне бажання панувати над світом. Водночас, це – повчальний урок для нинішнього покоління.

       Про це нагадали учням педагоги нашого ліцею 23-27 січня під час уроків історії. Класні керівники 3-11 класів провели з учнями виховні бесіди: «Бабин Яр – трагедія народу України». Під час бесід діти  переглянули відеофільм «Голокост. Цього не можна забувати…», створений вчителем історії ліцею №13 Інною Ткачук.

В шкільній бібліотеці розгорнута книжкова полиця «Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту».

       Пам’ятаймо свою історію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *