Мандруючи стежинами історії…

З 16 по 23 січня 2023 року в ліцеї №13 було організовано Тиждень історії та правознавства.

Проведення Тижня історії та правознавства є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення предметів, стимулювання творчої активності, створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Вчителі-предметники організували для школярів ряд цікавих та пізнавальних заходів. Динамічно пройшли історичні вікторини, усні журнали, відео-подорожі, інтелектуальні ігри та воркшопи. Учні продемонстрували не лише знання з історії та правознавства, а також кмітливість, командну роботу, вміння швидко та логічно формулювати  відповідь. З метою поглиблення знань з предмету створено експозицію історико-правової літератури у шкільній бібліотеці. Юні історики з задоволенням працювали над проєктами на історичну тематику.

Тиждень історії створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допоміг учням розширити й поглибити свої знання з предмету.