Марафон Добрих Справ від учнів ліцею №13

Учні 2 – А та 4 – Б класів долучилися до Марафону Добрих Справ, організованого Національним Банком України, метою якого є підвищити культуру благодійності серед молодого покоління.

В рамках Марафону учні:

-виготовили окопні свічки;

-зібрали та занесли продукти до волонтерської організації «Кухарська Сотня Поділля»;

– зібрали, вислали смаколики, намалювали малюнки та написали листи рідним на передову «Підтримка Незламних»;

-підписали та вислали Прапор Надії та Перемоги на передову;

-підготували в родинах та вислали «Подарунок Герою» спільно з волонтерським фондом Ірини Любінецької»;

-взяли участь в акції «Таємний Миколай»  дітям Херсонщини, спільно з волонтерським підрозділом «Легенда Поділля»;

-до Дня Збройних Сил України в школі учні – Амбасадори добра зібрали та вислали посилки рідним, що захищають Батьківщину на передовій.

Класні керівники Сероветник А.Г. та Меркур’єва А.Ф. в рамках марафону підсумували роботу, створили дошку благодійності та подали звіт у вигляді презентації організаторам.