Завершуємо рік

Закінчується 2022 рік… Рік, сповнений стражданнями, болем, тривогами та гнівом. Україна бореться і перемагає. Заради майбутнього країни, заради дітей!

Учнівський та педагогічний колективи, підводячи підсумки року, згадують безліч гарних справ, проведених в закладі. Не зважаючи на труднощі сьогодення, організовано змішану систему навчання учнів, яка, попри все, дала позитивні результати.

Учні та учителі цілеспрямовано допомагають воїнам ЗСУ, займаються благочинною діяльністю. Батьки учнів закладу є надійними помічниками і однодумцями педагогів у всіх шкільних справах та повноправними учасниками освітнього процесу.

Зустрічаючи Новий 2023 рік, впевнено знаємо, що це буде Рік Перемоги!

Віримо в ЗСУ! Дякуємо нашим мужнім захисникам, які дарують нам віру в мирне, щасливе майбутнє!