Звіт з проведення Тижня початкових класів у 2022-2023 н.р.

«Нас не зламають негоди!» Напевно, саме під таким гаслом провели початківці ліцею №13 цьогорічний тиждень початкових класів, який пройшов з 12 по 16 грудня. В ці передсвяткові дні наші діти були залучені  до «Марафону добрих справ». Були проведені: «Свято української хустки» та «Свято Миколая»; відбулися майстер-класи з розмальовування імбирних пряників та виготовлення новорічних прикрас. В кожному класі для дітей були проведені новорічні розваги. Кожен міг сфотографуватися біля шкільної ошатної ялинки. Та, найголовніше, у ліцеї пройшов не звичайний тиждень, а Тиждень добра, благодійності та подяки.

Можливо, й без великої радості та сміху, але… Але ж багато хто в перші дні війни не міг й повірити, що наші українські школи, не зважаючи на все, вчитимуть дітей, і зустрічатимуть разом з ними свята в теплі та затишку. І школа є, і діти є, і Україна є! І так буде завжди!

А наші думки тепер лише про Перемогу. Саме тому всі наші зусилля були спрямовані на допомогу нашим воїнам-захисникам, і в рамках Тижня початкових класів було проведено благодійну акцію допомоги ЗСУ, зокрема батькам учнів, які воюють на передовій. Діти гуртом зносили до класів все необхідне для фронту, що лише можуть донести дитячі ручки. І ось, різдвяні подарунки вже на передовій. А наші мужні татусі щиро дякують за них. І діти теж отримують дарунки, бо добро завжди повертається.

Цьогоріч наші польські друзі привітали учнів 1-4 класів з прийдешніми святами дуже гарними, щирими подарунками. Скільки радості отримали діти, розгортаючи свої посилки-дарунки! Це був для них незабутній сюрприз.

І хоч Тиждень початкових класів минув, та пора святкових див лише розпочалася…