День визволення України від нацистських загарбників

День визволення України від нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Цього дня вшановують пам’ять усіх українців, які під час Другої світової війни віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з рідної землі. Класні керівники 1-11 класів провели зі здобувачами освіти тематичні виховні бесіди «Пам’ять поколінь». У шкільній бібліотеці була розгорнута виставка художньо-публіцистичної літератури «Доблесть минулих поколінь».

Учні 6-А класу ліцею №13 вшанували пам’ять героїв минулого та сьогодення біля меморіалу загиблих воїнів у Сквері Героїв. А учні сьомих класів зустрілись з воїном, який сьогодні захищає Україну на фронтах російсько- української війни. Це випускник нашої школи Андрій Якімов. Йому лише 21 рік. Але за плечима у хлопця – атаки, бої, контузії. Андрій розповів дітям про захист Вітчизни, про необхідність знань у житті, про звитягу і патріотизм. А діти побажали відважному воїну Перемоги і Миру! Українці вірять, що звільнення від російських загарбників буде обов’язково і назавжди!