День п’ятикласника

Згідно річного плану роботи та за традицією у нашому ліцеї 3 листопада було проведено День п’ятикласника. Класні керівники 5-х класів – Анжеліка Ставнійчук, Світлана Мосьондз та Ірина Пазинюк організували для своїх вихованців чудове свято і провели незвичайні уроки, на яких підсумували разом з учнями результати адаптаційного періоду у школі другого ступеня, окреслили плани на майбутнє. На дітей день справив незабутні враження та згуртував дитячі колективи. Так, здобувачі освіти 5-Б класу творили, малювали, мріяли, писали листи в майбутнє, проходили анкетування, створювали Статут класу з правилами та рекомендаціями, отримали пам’ятні медалі, а на завершення – побешкетували в “Парку розваг”, де отримали багато гарних вражень та позитиву.5-В клас теж активно долучився до свята. Учні здолали всі перепони квесту «Ключі від ліцею», довели, що гідні носити звання п’ятикласника; дали урочисту клятву і отримали «Посвідчення п’ятикласника»; провели креативну фотосесію, посмакувати піцою та переглянули комедію у кінотеатрі. Чудовий день: емоції та враження – справжнє свято дитинства.І учні 5-А класу провели особливий день. Була цікава співпраця з практичним психологом школи Наталією Чкпурняк. Діти працювали в групах по виробленню правил спілкування, складали плани на майбутнє. По завершенню роботи – прогулянка осіннім парком та перегляд кінофільму. Прекрасний день і море емоцій!Батьки здобувачів освіти підтримали педагогів і допомогли у проведенні Дня п’ятикласника.