20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Це пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

В нашому навчальному закладі учні та вчителі долучились до відзначення цієї дати. З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності в ліцеї були проведені класні години, уроки-реквієми, бібліотечні огляди, перегляд відеоматеріалів про трагічні сторінки того часу. Здобувачі та здобувачки освіти виготовили паперових ангелів- символ тих, хто загинув на Майдані у лютому 2014 року. Потім ці дитячі витинанки були розвішані на подвір’ї школи. Паперові крила ангелів тріпотіли під подихом вітру, нагадуючи про велику людську відвагу, самовідданість та силу духу наших громадян.

Старшокласники ліцею взяли участь у заході «Пам’яті Героїв Небесної Сотні». Вони вшанували українців, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини. Усі Герої залишаться в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *