День Державного Герба України

Сьогодні наша країна відзначає День Державного Герба. Згідно з Конституцією, Державний Герб України складається з малого та великого герба. Малий герб представлений тризубом золотистого кольору на синьому фоні, офіційно затверджений 19 лютого 1992 року. Таким чином, ця дата стала Днем Державного Герба України.

Здобувачі та здобувачки освіти ліцею №13 долучились до вшанування Дня Державного Герба України. На уроках і позашкільних заходах діти пригадали історію виникнення нашого Державного Герба, його значення та символіку. Відеоматеріали допомогли дітям більше взнати про Тризуб, який уособлює нескореність та боротьбу українського народу за свободу. Тому ставлення до Державного Герба має бути шанобливим. Особливо актуальним День Державного Герба України став зараз, під час війни проти російських окупантів.

Захищаючи нашу країну, мужні воїни стверджують право українців мати свою історію, власні символи та атрибути. Вивчаємо минуле України! Будуємо майбутню Батьківщину! Наближаємо Перемогу!