Міжнародний день рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно рішення тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Учні ліцею № 13 взяли участь у заходах до Міжнародного дня рідної мови. В навчальному закладі були проведені класні години, як от: «Квітни, мово наша рідна!», «Мова-духовний скарб нації» , «Рідна мова-душа народу» та ін. Здобувачі та здобувачки освіти стали активними учасниками інтелектуально – пізнавальних програм «Антисуржик», «Мова-ДНК нації», «У мові- чари барвінкові». Цікаво пройшли мовні квести та вікторини. Діти виявились гарними знавцями української мови, вони, як ніколи, розуміють, що мова стає необхідною частиною особистості кожної людини. В творах про рідну мову, які писали старшокласники, вони зазначали, що українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Тому ми всі маємо шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати її велич й могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.Здобувачі освіти 10-А класу написали свої думки про рідну мову…