День народження Т.Г. Шевченка

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.

9 березня у Кам’янець-Подільському ліцеї №13 відбулися заходи з нагоди святкування 209 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка: Шевченківські читання «Дитинство Тараса. Садок вишневий коло хати» (3-В, 1-В класи), виховний захід для учнів 1-А класу «Тарас Шевченко – Великий Кобзар», створення лепбука учнями 2-А класу «Що ми знаємо про Шевченка», виховний захід «Шевченко навіки в наших серцях» (2-Б клас), літературна вікторина «Знавці творчості Кобзаря!» (3-А клас),  вікторина-гра «Що ми знаємо про Кобзаря!» (3-В клас), онлайн-вікторина «Вічне слово Кобзаря» (4-А клас), виховний захід з учнями 4-Б класу «Великий Кобзар – Тарас Шевченко», онлайн-турнір «Вшануємо Тараса Шевченка» (4-В клас), година спілкування «Уклін тобі, Тарасе!» (5-А клас), родинні Шевченківські читання «Улюблені рядки Кобзаря» (5-Б клас),  година спілкування «Пам’ятай Заповіт Шевченка!» (5-Г клас), урок-бесіда у 7-В класі «Тарас Шевченко-постать крізь століття»,  тематичний квест для учнів 8-х класів «Тарас Шевченко – майстер слова та пензля», виховна година для учнів 8-А класу «Тарас Шевченко–України син», урок-диспут для учнів 9-х класів «Шевченко-пророк. Минуле і сьогодення. Паралелі.»

Учні 5-Б та 5-В класів вшанували Кобзаря та поклали квіти до погруддя Т.Шевченка.

І на оновленій землі

Врага не буде супостата,