ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ

10 березня – День державного гімну України, одного з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Саме цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.

Історія гімну бере початок у 1862 році, коли Павло Чубинський написав слова, а вже потім священник Михайло Вербицький – музику.

Ще на хвилях усіх масових протестів, під час революцій наша національна пісня єднала мільйони українців і досі зігріває наші серця.

Слова цієї пісні стали пророчими і їх українці вповні усвідомили після початку повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року. 

«Душу й тіло ми положимо за нашу свободу…» – українці вкотре довели, що готові боротися з ворогом за свою незалежність, не шкодуючи сил і волі! До перемоги! 

Нині українці зі словами гімну перебувають на фронті, в окопах та боях, виборюючи суверенне право нашої держави бути вільною, демократичною та незалежною державою.

Учням 2-В, було проведено виховний захід “ГІМН СЕРЦЕ УКРАЇНИ” , діти поглибили свої знання про історії виникнення державних символів, створили книжечку з завданнями, в якій розгадували кросворд, шукали, та зафарбовували заховані слова, відновлювали рядки Гімну України , записували слова, які асоціюються в учнів до слова  “гімн” , та виконали врочисту пісню – ГІМН УКРАЇНИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *