Добровольці – воїни світла!

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. З метою вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення патріотичного духу серед учнівської молоді, а також посилення суспільної уваги до учасників добровольчих батальйонів, у ліцеї №13 було проведено ряд заходів.

Дев’ятикласники взяли участь у героїчній хроніці «Люди, що несуть державу у своїх душах». Для школярів в актовій залі було організовано перегляд документального відеофільму «Українські добровольці», присвяченого хроніці подій на Майдані, створенню Національної гвардії України, а також різних добровольчих формувань. Також класні керівники провели тематичні бесіди про завдання та мету добровольчих батальйонів.

Свою спортивну загартованість, кмітливість та вправність ліцеїсти продемонстрували у військово-спортивних змаганнях. Учні з любов’ю та глибокою повагою до воїнів виготовили вітальні листівки, в яких висловили слова подяки та підтримки нашим Захисникам.

Для більш детального ознайомлення з темою в шкільній бібліотеці організовано книжково-журналу експозицію «Добровольці – воїни світла!»