Попереджений – значить захищений

Сьогодні до Кам’янець-Подільського ліцею №13  завітали представники Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій а також  Червоного Хреста України. Учні одержали багато корисної інформації щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, дізнались про засоби пожежогасіння.

Представники Міжнародної організації Червоного Хреста ознайомили слухачів з алгоритмом надання першої домедичної допомоги, а старший інспектор сектору ювенальної превенції ВП Кам’янець-Подільського РУПГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Сінькова В.І. проінформувала ліцеїстів про різновиди правопорушень, а також відповідальність, яка настає у разі їх вчинення. Розмова видалась плідною, учні з цікавістю слухали гостей, а також і самі брали активну участь у діалозі. Друга, практична, частина зустрічі відбувалась на шкільному подвір’ї.

Працівники ДСНС продемонстрували спецтехніку та засоби, за допомогою яких відбувається ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій. Ліцеїсти також змогли втілити свої маленькі мрії: ліквідовували уявне загоряння  за допомогою пожежних рукавів, приміряли екіпірування рятувальників та поліцейських. Адміністрація закладу, педагогічний та учнівський колектив висловлюють подяку гостям ліцею за корисну та змістовну зустріч.