ДЕНЬ МАТЕРІ

07.05.2021р. напередодні Міжнародного Дня матері, яке відзначається у цьому році 9 травня, у нашій школі вшанували матерів, які відіграють величезну роль, є підтримкою і опорою у житті кожної людини.

Свою любов та повагу до матерів висловлювали діти у віршах та піснях, які звучали у години спілкування, що проводили для учнів 1-4 класів класні керівники.

Кожна дитина дуже старанно, з любов’ю виготовила власноруч подарунок для мами, яким привітає зі святом найріднішу людину.

Були проведені виховні заходи, вікторини, виставка малюнків на тему: “Найрідніша в світі”.

До Дня матері в НВК №13 був проведений конкурс творів-мініатюр “Професія моєї матусі” серед учнів 7-8 класів.
Ось що розповідає про професію своєї матусі учениця Шафєєва Каріна 7-Б клас:

Кожна людина чимось займається , десь працює та розвивається. Часто, жінки обирають найважливішу професію на усій планеті , що зветься «Мама». Цей фах можна називати по-різному . Наприклад , матуся чи мати.

Моя матуся також обрала цю професію , а її заробітною платнею ,як вона каже, є усмішка та хороший настрій їх дитини , тобто мене. І я по-секрету скажу , що у моєї матусі найбільша зарплатня  на усій планеті , адже я така щаслива , що вона проводить зі мною стільки часу , що посміхаюсь кожної хвилини.

Найважливішим обов’язком мами є моє виховання , адже саме вона прививає мені хороші манери та якості , які притаманні справжній людині. Вона навчає мене чомусь новому , розповідає мені алгоритм дій , які я маю виконувати. Матуся залюбки допомагає мені , коли я з  чимось не можу впоратись . Ми разом читаємо та переглядаємо цікаві телепередачі. Моя матуся не забуває й про те ,що я повинна бути справжньою господинею , тому навчає мене хатнім справам. Я залюбки прибираю разом із матусею , готую смачну їжу , мию посуд. Також моя мати навчає мене сімейним традиціям , адже це велике надбання нашої родини. Матуся вчить мене любити рідну Батьківщину та вивчати й пізнавати рідну мову. Я займаюся музикою , а моя матінка не пропускає жодного мого концерту , її очі світяться щастям , коли я маю якісь досягнення . Ще з першого класу матуся водила мене до школи , а я насолоджувалась кожною хвилиною , проведеною з нею. Я не боюся братися за щось нове , тому що знаю , що маю надійне плече моєї матері.

А взагалі в моїй матусі поєднуються декілька професій. Наприклад , турботливий лікар , коли я хворію , чи справжня вчителька, коли я чогось не розумію у навчанні. Також моя матуся – чудовий психолог для мене , особливо , коли в мене поганий настрій. А ще моя мама гарна майстриня , а особливо, тоді , коли я забула  виготовити композицію і згадала про це о двадцять першій годині. Саме тоді у неї прокидається справжній талант , щоб зробити композицію з підручних матеріалів.

Я вважаю , що кожна матуся – це найкращий працівник всього світу , адже стільки свого досвіду , сили , терпіння та ласки , вони вкладають у нас! Тому , на мою думку , професію «Мама» , потрібно виділити окремо , адже вона найважливіша серед усіх інших робіт.

Кошинський Іван,

учень 8-А класу

Твір про маму

Найдорожча в світі людина – ц е, звичайно, мама. Адже мама завжди ніжна до своєї дитини, завжди уважна. Хто знає, скільки болю і любові може вмістити в себе материнське серце!

Мою маму звати Юля. Вона дуже вродлива. У неї карі очі та чорне волосся, яке зібране в невигадливу, але якось по-особливому гарну зачіску. Вона дуже добра, лагідна та мудра. Моя мама працює продавцем у супермаркеті. Своїм покупцям вона завжди дарує чарівну посмішку.

Моя мама дуже любить нас із братиками. Вона завжди нам усе допомагає. Ми також намагаємось матусі завжди приходити на допомогу та добросовісно виконувати свої обов’язки.

Іноді я щиро дивуюся тому, як вона все встигає. Попри безліч турбот по дому, вона завжди чудово виглядає. Навіть в простому домашньому халаті, зайнята прибиранням, вона залишається жіночною.

Для мене мама найдоржча у світі, тому що вона подарувала мені життя. Також завжди пробачає усі негаразди. Немає ближчої людини за мою матусю. Вона мій друг, соратник та однодумець, мій промінь сонця, моя наснага. Моя мама – найкраща в світі! Я дуже люблю свою маму!