14 грудня в Україні відзначався День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні НВК №13 теж долучились до вшанування пам’яті людей, які ціною власного життя і здоров’я врятували країну і світ від радіаційного забруднення.

Учні 9-В класу  (класний керівник Хитрук І.В. провели виховну годину «Пам’яті чорнобильців». На якій переглянули відеоролик про аварію на ЧАЕС та її наслідки, ознайомившись із спогадами ліквідаторів наслідків катастрофи.

Були висловлені слова подяки тим, які усвідомлено й мовчки жертовно віддали за нас своє життя у ядерному котлі.

2 коментар до “14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

1. 18 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС клубом Зарічани на годину пам яті були запрошені ліквідатори аварії, які проживають у нашому мікрорайоні: Медвідь Анатолій Сафронович, Кірик Віктор Степанович та Буданцов Володимир Якович. Под ії понад 25-р і чно ї давност і н і коли не з і труться з пам ят і н і сучасних, н і наступних покол і нь. Білоцерківц і також брали участь в л і кв і дац ії насл і дк і в найб і льшо ї еколог і чно ї авар ії ХХ стол і ття, в і дроджували до нового життя обпалену рад і ац іє ю землю. Із спогадів ліквідаторів присутні, члени Академії клубу Зарічани , дізналися про те, як то було в той час у Чорнобилі. Поет, автор збірки Під Чорнобильським крилом Анатолій Медвідь читав власні вірші, присвячені героям-ліквідаторам. Гості побажали від усього серця всім учасникам заходу м і цност і духу, здоров я і впевненост і у завтрашньому дн і !

2. Лично я видала множество подобных веб-сайтов. Однако сейчас осознал одну значимую вещь – данный превосходнейший!