У переддень Новорічних свят

Напередодні Новорічних свят та Дня Святого Миколая у НВК №13 відбулися святкові дійства.

Лідери учнівського самоврядування підготували святкове привітання з нагоди прийдешніх свят.

Вітальні новорічні пісні звучали у виконанні учнів 5-11 класів. До кожного класу завітав Святий Миколай та привітав дітей. Веселі ігри та  розваги в народних традиціях  захопили дітей.

До святкових привітань долучилась директор НВК №13 Інна Охота, яка привітала учнів, батьків, колег, працівників школи з Різдвяними та Новорічними святами, побажала усім  в Новому  році  міцного здоров’я, щастя, миру, добра, тепла, злагоди, наснаги та добробуту.

Учні школи також брали активну участь у заходах присвячених зимовому циклу українських календарних свят. Це і свято “Андріївські вечорниці” (4-Б клас)

• класна година “Новорічні традиції”

• майстер клас “Оздоблюю Різдвяне печиво”.