Зустрічаємо Новий рік

Зустрічаємо Новий рік Закінчується 2023 рік. Він приніс нам злети і падіння, перемоги і поразки, радість і сум. Діти, як ніхто інші, розуміють, що зараз не до веселощів, адже в країні йде війна. Однак наші ліцеїсти не залишились без Різдвяно – новорічних привітань і подарунків. В навчальному закладі було проведено низку святково – розважальних заходів, як от: “Новорічна вікторина» (для учнів 7-8 класів), “Патріотичне караоке” (для учнів 9-11 класів). До здобувачів і здобувачок освіти 1-6 класів в гості завітали учасники справжнього вертепу, які співали колядки і щедрівки, вітали дітей з прийдешніми святами, зичили в Новому році звершення всіх мрій.

В ліцеї №13 у ці дні було затишно і тепло. Поруч із патріотичною символікою у класах, коридорах було багато новорічних прикрас. У фоє та актовій залі навчального закладу були встановлені ялинки – великі, пишні, яскраво-зелені, але екологічно безпечні. Прийнято, проводжаючи старий рік і зустрічаючи новий, загадувати бажання. У всіх українців воно одне – ПЕРЕМОГА!