«Єднаймося заради добра!»

05.12.2019р. у НВК №13 відбувся IX з’їзд міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»

На зліт завітали почесні гості, які дякували молоді за доброту, милосердя, відкриті серця, їхню громадянську позицію та відданість Вітчизні і українському народові.

Трепетною була хвилина мовчання, під час якої учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих кам’янчан учасників АТО, ООС.

Були відзначені кращі волонтери та керівники волонтерських загонів.

Також учасники зльоту передали воїнам ООС та дітям-інвалідам подарунки, які були зібрані ними напередодні.

05.112.2019р. у НВК №13 відбувся IX з’їзд міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»

Були відзначені кращі волонтери та керівники волонтерських загонів.