Яскравий калейдоскоп осінніх канікул

Весело та креативно провели перший день канікул учні 5-х класів ліцею № 13. Діти мандрували Буковиною – відвідали м.Чернівці, здійснили пішу екскурсію містом, побували в обласному музеї народної архітектури і побуту, зоологічному музеї Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Наприкінці подорожі діти побешкетували на гарбузовому полі в с.Мамаївці, де створені чудові фотозони та локації для відпочинку і розваг для дітей. Діти отримали позитивні емоції, гарні враження та заряд енергії під час цієї мандрівки! Дякуємо нашим воїнам ЗСУ за можливість подорожувати!!!

Учениця 4-В класу Хмелюк Аріна взяла участь у проєкті модельної агенції. Проєкт дав змогу створити власний образ, відчути себе справжнім стилістом і перетворитися із звичайної дівчинки у супермодель. Аріна подорожувала містами мальовничої Румунії та відвідала майстер-клас із малювання. Це допомогло їй розкрити творчі здібності, формувати смак, тренувати характер та здатність доводити справи до кінця. Час промайнув весело, цікаво та змістовно.

Довгоочікувані канікули для багатьох дітей 6-Б класу ліцею №13 стали справжнім подарунком. Діти відвідали культурну столицю Буковини – Чернівці. Ця мандрівка дала можливість не лише відпочити від щоденної рутини, а й дізнатися багато нового про історію та культуру міста, яке довгий час вважалося культурною столицею Буковини. Екскурсія розпочалась із Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, який вважається одним із символів міста та є частиною Світової спадщини ЮНЕСКО. Діти відвідали Центральну площу. Тут вони слухали сурмача, який з вежі ратуші щодня о 12.00 грає Державний Гімн України та уривок з пісні «Марічка». Незабутні враження на дітей справив зоологічний музей, який був створений наприкінці ХІХ с. Шестикласники з великим захопленням розглядали усі експонати, особливо кістяк 27-метрового 100-тонного синього кита. Акордом екскурсії стала прогулянка по центральній частині міста, де діти змогли насолодитися красою архітектури Чернівців.

21.10.2023 року відбувся Всеукраїнський конкурс – Фестиваль Творчості “Легенди Кам’янця”, у якому здобувачі освіти ліцею №13 гідно представили себе з усіх видів мистецтва та здобули призові місця: Бугерчук Адріана, 5-Б клас – ІІ місце; Бондар Ольга, 7-А клас – ІІІ місце, Химера Максим, 8-Б клас – ІІ місце; , Шафєєва Каріна, 10-А клас – ІІ місце.

Здобувач освіти 10-А ліцею №13 Кривошея Іван 21.10-22.10 брав участь у відкритих змаганнях Вінницької області з тейквондо і виборов 2 перших місця.

Волонтери ГО “Кам’янець-Подільський”Ратуша” і учасники проекту “Діти_Ратуша” вітають переможницю конкурсу “Навчаємось разом” Софію Шинальську (Кам’янець-Подільський ліцей №13).

На домашнього улюбленця Софії чекає приз – огляд і призначена процедура у вертеринарній клініці і аптеці “Фауна-Сервіс”.