Виставка “Тварини навколо нас”

Здобувачі освіти ліцею №13 взяли участь у конкурсі «Тварини навколо нас», проведення якого ініціював Національний природний парк «Подільські товтри». Мета конкурсу: виховання любові та бережливого ставлення до тварин; залучення школярів до захисту, піклування та догляду за тваринами; розуміння людського впливу на тварин; формування екологічної культури та активної життєвої позиції школярів. Класні керівники, вихователі ГПД та вчителі-предметники нашого навчального закладу щоденно формують ці цінності у своїх вихованців, тому активно залучили дітей до участі в конкурсі, який проводився у двох номінаціях: «Малюнок тварини» та «Модель тварини» у двох вікових категоріях (учні 1-5 класів та 6-11 класів).Під час осінніх канікул 25 жовтня у закладі була розгорнута виставка малюнків та моделей тварин.

Кожен клас представив свою роботу. Дітей підтримали їх батьки, які допомогли у створенні малюнків та моделей. Кращі роботи візьмуть участь у міському етапі конкурсу. Дякуємо батькам учнів за підтримку та виховання дітей – майбутніх небайдужих громадян, захисників природних надр та тваринного світу України!