Свято випускників

Ось і завершився 2020-2021 навчальний рік у НВК №13. Сьогодні у школі свято! Останній дзвоник пролунав для 35-ти випускників закладу. «Зірковий космолайнер» разом з учасниками освітнього процесу поринув у спогади під назвою «Шкільні роки».

Присутніх на святі привітала  директор НВК №13 Інна Охота, побажала подальшого щасливого успішного життєвого шляху випускникам, подякувала батькам та педагогічному колективу за допомогу та партнерську співпрацю.

Класні керівники Вержбіцька Лілія Василівна та Усачова Наталія Вікторівна дали своїм вихованцям цінні життєві настанови та побажали здійснення їх заповітних мрій!

Випускники передали естафету першокласникам, які в свою чергу привітали випускників чудовими віршами та вручили їм на згадку про школу пам’ятні дзвоники!

Педагогічний колектив закладу впевнений, що успішні, креативні, талановиті випускники НВК №13 2021 стануть гідними громадянами та справжніми патріотами України.