Вшанування пам’яті героя

27 березня 2024 року в Кам’янець-Подільському ліцеї №13 відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки на честь загиблого випускника навчального закладу Остапова Івана Юрійовича. На подвір’ї ліцею зібрались члени родини Івана Остапова, друзі, знайомі, учні та вчителі, представники міськвиконкому. Саме в цей день йому мало б виповнитися 32 роки. Не судилося…

Розпочався мітинг з хвилини мовчання на честь пам’яті загиблих в російсько-українській війні та покладанням квітів до пам’ятного знака полеглим випускникам школи. Ведучі заходу розповіли про життєвий шлях Івана Остапова. Спогадами про шкільні роки колишнього учня поділилась класний керівник Гладиш О.В. Право відкрити меморіальну дошку було надано мамі Героя Ользі Іванівні Остаповій. Вона закликала берегти пам’ять про кожного, хто ціною власного життя захищав Україну, виборював право на свободу і незалежність країни. Запалені лампадки, покладені до меморіальної дошки на честь загиблого героя, – символ наших сердець, нашого суму, нашої вдячності воїнам.

У своєму виступі міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко відмітив мужність та героїзм полеглого героя, подякував батькам за виховання сина, зазначивши ту велику ціну, яку українці платять за територіальну цілісність та єдність України. Наприкінці урочистого заходу гості та учні ліцею поклали квіти до меморіальної дошки вірному сину і захиснику рідної землі Івану Остапову. Відтепер кожного, хто переступає поріг нашого ліцею, буде зустрічати погляд Івана, нагадуючи, що ми живемо і працюємо саме завдяки таким справжнім чоловікам, як він. Його життя відійшло у вічність, але він буде гідним зразком героїзму для наступних поколінь.

Іван Остапов назавжди залишиться в пам’яті народній. Вічна Слава Герою України!