Вшанування Чорнобильської трагедії

8 грудня 2016 р. Генеральна асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Це день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Сьогодні у нашому навчальному закладі відбулися заходи з вшанування пам’яті про Чорнобильську трагедію: активісти учнівського самоврядування провели загальношкільний радіожурнал «Пам’ятаємо про Чорнобиль»; класні керівники зі здобувачами освіти провели бесіди «Біль України – Чорнобиль»; у шкільній бібліотеці була розгорнута тематична полиця «Факти Чорнобиля».

Свідоме людство має докласти всіх зусиль, щоб такі трагедії більше не повторювались!