Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина – Україна»

Щороку учні ліцею №13 активно беруть участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», метою якої є вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління.

У 2022 році пошукова група «Подоляни» (керівник Ткачук І. П.) працювала за напрямком «Духовна спадщина мого народу», підготувавши роботу  «Музично-просвітницька діяльність Фадея Ганіцького у культурному житті Кам’янеччини» та відеофільм «Фадей Ганіцький – славний музикант Кам’янеччини».

Окрім використання відомих архівних, публіцистичних, електронних джерел і літератури, були опрацьовані матеріали музею Фадея Ганіцького при Кам’янець-Подільській дитячі музичні школі. Члени пошукової групи мали можливість взяти інтерв’ю в заступника директора музичної школи Д. П. Бачинського. Також до дослідження залучені матеріали з галереї мистецтв.

Робота зайняла І місце на міському етапі конкурсу.

Інша пошукова група (керівник Гладиш О. В.) працювала за напрямком «Географія рідного краю». Пошуковці дослідили унікальні ландшафти села Купин. Підсумком стала робота «Село над Смотричем», яка зайняла ІІІ місце в І етапі конкурсу.

Вітаємо юних пошуківців та їхніх керівників!