Всесвітній день довкілля

До Всесвітнього дня довкілля у НВК№13 були проведені заходи:

04.06.2021р. учні 7-х класів створювали леп-буки, презентували міні-проекти на тему: «Друге життя побутових речей», переглянули відео «Смітити не можна, переробляти».

З учнями 3-Б класу проведено годину спілкування «Про довкілля дбай – здоров’я зберігай».

У 4 Б класі відбувся захист проєктів “Посади рослину – збережи довкілля”.

Учні 3-В класу складали власні рекомендації щодо збереження навколишнього середовища.

Цікавими та змістовними були заходи:

«День довкілля» (6 А клас);

Ранкова зустріч у 2-Б класі “За чисте довкілля”;

Година спілкування “Земля – наш спільний дім” (5-В клас);

Класна година на тему: ”Збережи довкілля!!!”, (2-В клас)

Також до Всесвітнього дня довкілля учні 6-Б класу НВК № 13 відвідали село Криворівня в Карпатах та здійснили похід на гору Довбушанка.

Похід видався цікавим та пізнавальним. Милуючись красою гір, учні мали змогу дізнатись про особливості природи цього регіону, почули захоплюючі легенди.  Але основним, що діти зрозуміли що навколишнє середовище ми маємо зберегти заради прийдешніх поколінь.  Похід став нагадуванням кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці – зовсім не важко, проте яку користь це принесе для навколишнього середовища!

Такі заходи допомагають привернути увагу школярів до екологічних проблем і підкреслюють гостру необхідність в зміні ставлення людини до природних ресурсів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *