“Вогник перемоги” для воїнів ЗСУ

20 вересня 2022 року у ліцеї №13 керівником гуртків ПНВО Оксаною Трояновською був проведений майстер-клас із виготовлення окопної свічки.

У період зниження температури, з настанням холодних місяців, обігрів має вагоме значення. Просто і легко – лише три складові (картон, жерстяна банка та віск) можуть зігріти наших військових у холодних бліндажах, окопах, підвалах.

Саме тому учні 4-7 класів під час проведення акції “Вогник Перемоги» активно застосовували відомий досвід виготовлення переможних свічок.

Всі діти старанно виконували вказівки майстра, вкладали у кожен клаптик картону не лише свою позитивну енергію, а й впевненість у нашу Перемогу.

Діти щиро вірять, що їх маленька допомога наблизить нас до Великої Перемоги!!! Акція «Вогник Перемоги» триватиме до 1 жовтня. По її закінченню, виготовлені учнями та їх батьками свічки, будуть передані нашим воїнам.