Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. День цивільного захисту.

З 24 по 28 квітня 2017 року в школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, а також  27.04. 2017 р. – День цивільного захисту.

Відповідно до тематики «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» були організовані наступні заходи.

  1. Класні керівник 1-11 класів провели бесіди з основ безпеки життєдіяльності відповідно до тематичного плану «Небезпека вдома і на вулиці. Основні правила поведінки».
  2. Спеціаліст з охорони праці Кушнір Я.П. на нараді з педагогічним колективом висвітлила питання «Відпрацювання алгоритму дій  при виникненні надзвичайних ситуацій».
  3. Вчитель з основ здоров’я Спасюк О. І. та класні керівники 6-8 класів організували проведення інтегрованого уроку «Радіаційна небезпека та захист населення».
  4. Під час Дня цивільного захисту адміністрація НВК № 13 підготували та організували навчальну евакуацію шкільного колективу з приміщення закладу.
  5. Вчитель Захисту Вітчизни Твердохліб М.І. продемонстрував  відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги травмованим і потерпілим.
  6. Організовано конкурс малюнків «Дзвони Чорнобиля» для виставки дитячої творчості в ЗОШ № 17, а також екологічна стінгазета учнями 8-11 класів.
  7. Завідувач бібліотекою Цимбалюк Л. В. оформила  виставку методичної літератури з питань основ безпеки життєдіяльності в читальному залі.
  8. Вчитель з основ здоров’я Спасюк О. І. організував перегляд та обговорення відеоматеріалів, відеофільмів про надзвичайні ситуації та правила поведінки при них.
  9.  Спеціаліст з охорони праці, Кушнір Я.П., провела інструктажі з питань пожежної безпеки з персоналом.

27.04.2017 р. відбулася зустріч учнів 5-7 класів  з рятувальниками державного пожежно-рятувального загону № 2 пожежно-рятувальної частини № 5. Очолює ДПРЗ № 2 командир відділення, прапорщик служби Цивільного захисту Остапович Ігор Вікторович.  Сержант, старший пожежний Нижник Костянтин Леонтійович та командир відділення, прапорщик служби ЦЗ Закрижевський Олександр Васильович провели роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, а також показали будову пожежної машини.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *