ТИЖДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬШІ

Щороку в нашому ліцеї проводиться дуже очікуваний і цікавий захід – «Тиждень польської мови та літератури». Листопад 2023 року не став винятком, незважаючи на постійні сирени наші вчителі з учнями все ж таки провели з 6 по 10 листопада заплановані заходи до 105 річниці Незалежності Польщі. Розпочався тиждень з інтерактивних ігор та вікторин, таких як „ Co wiem o Polsce”, „Uczymy się symboli”, „Daję słowo”, „Słowa trudne”. Учні вивчали географію, культуру і традиції Польщі, пригадували правопис і вчилися працювати в командах. Вівторок пройшов під гаслом «Подорожі Польщею». Учні грали в гру:”Podróż Polską” вивчаючи польські міста та пам’ятники архітектури, складали пазли і малювали малюнки до Дня незалежності Польщі. Діти зображали Польщу і Україну як двох дівчат, які обіймаються, чи долоньок, які подають одна одній допомогу. Діти розуміють як Польща підтримала і допомагає нам. Вчителі початкових класів провели майстер-класи по виготовленню котильйонів із польськими кольорами. В середу відбувся конкурс «Знавців польської мови та літератури » у якому взяли участь усі учні нашого ліцею – найменші декламували вірші, читали польські легенди, а старші писали тести, аудіювання, читали та обговорювали літературні твори. У четвер молодші класи виготовляли стінгазети, співали польські народні і патріотичні пісні, натомість учні старших класів переглянули документальний фільм „Niepodległość” про те як123 роки Польщі не було на мапі Європи і як поляки виборювали свою незалежність. Після перегляду відбулося обговорення під час учні говорили про те, як важливо плекати свою мову, традиції і культуру, про те як молодь має жити і про допомогу, яку надала нам Польща. В п’ятницю відбулися нагородження переможців і закриття тижня.

Орфографічна гра у шести класах.

Перегляд документального фільму про незалежність Польщі:”Niepodległości ” 10-11 класи

Гра -вікторина “Відомі поляки” 11 клас.