Тиждень біології

З 18 вересня  по 22 вересня у ліцеї № 13 проводився тиждень біології.

У рамках тижня проведено ряд заходів. У шкільній бібліотеці впродовж тижня демонструвалась виставка науково-популярної літератури, присвяченій біології. Класні керівники провелибесіди про охорону природи для здобувачів освіти 5-8 класів.

Для здобувачів освіти 9-11 класів був проведений навчально-розважальний захід «Біологічний тир. Я краще за інших знаю біологію»,  під час якого діти покращили  свої знання з біології та весело провели  час за командною грою.

Здобувачі освіти 7-х класів здійснили екскурсію в ЕНЦУМ. Під час екскурсії школярі  відвідали Музей хліба, в якому зібрані експозиції традиційних хлібопекарських виробів нашого регіону. Діти спостерігали за дикими та домашніми птахами та звірами та принесли для них гостинці: овочі, фрукти, смаколики. Загалом, пізнавальна та корисна екскурсія залишила позитивні враження у дітей.

З метою поглиблення знань дітей про різноманітність флори, лікувальні властивості рослин, а також формування елементарних умінь застосовувати набуті знання для збереження власного здоров’я, для здобувачів освіти 10 класу був проведений виховний захід «Фітобар «Квітковий».

Для згуртування школярів, розкриття їх талантів та до Дня миру було проведено конкурс поробок із природнього матеріалу. У заході взяли участь учні початкових класів. Усі діти були активними, тому конкурс нікого не залишив байдужими.

Разом бережімо рідну природу – джерело здоров’я  українців та національних багатств України!