Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 20 листопада в Україні проводиться ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Учні ліцею №13 активно долучилися до його проведення. Мета проведення тижня – профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені виховні години та бесіди на тему: «Правила для пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів» та ін. з використанням відеопрезентацій та навчальних фільмів.

Свої знання з правил дорожнього руху учні продемонстрували, відповідаючи на запитання вікторин, створюючи малюнки, відпрацьовуючи навички дій в умовах темної пори на вулицях міста.

Школярі усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях та дотримуватися правил дорожнього руху.

Адже від цього залежить їх життя і здоров’я.