«Творимо себе – творимо Україну!»

27.03.2019р. учні старших класів: Гутаревич Вероніка, Коваль Теттяна, Пічкур Анастасія (10-клас), Фошина Маргарита, Твердохліб Вікторія (8-Б клас) взяли участь у регіональному зборі лідерів учнівських само врядувань «Творимо себе – творимо Україну!», яке відбулося у сесійній залі міськвиконкому.

На заході, організованому міською радою старшокласників «Нова Генерація Лідерів», підводились підсумки роботи учнівських само врядувань шкіл міста, активісти ділились досвідом роботи.

Учениця НВК №13 Гутаревич Вероніка розповіла про створення шкільної служби порозуміння в нашій школі та поділилась першими кроками роботи  учнів-медіаторів на шляху вирішення конфліктних ситуацій в учнівському колективі за допомогою медіації.