“Свято осені”

22.09.2021р. в НВК №13 з метою згуртування школярів, розкриття їх талантів, в рамках Тижня біології було проведено “Свято осені” – конкурс-виставка поробок із природнього матеріалу.

У заході взяли участь учні 1-4 класів. Усі діти були дуже активними, тому конкурс нікого не залишив байдужими.

Дуже хочеться виділити наступні роботи:

1-А клас – “Балеринка” (Голосун А.); “Хатинка” (Кирніцька А.); “Королева сов” (Олійник І.); Котик “Компот”(Бобик Н.); “Кроси” (Жигайло А.); “Лелека” (Кукурудза Є.); “Їжачок” (Гораш М.).

1-В клас – “Павутинка” (Крупін М.); “Корабель” (Дробний Р.); “Хатинка” (гораш З.).

2-А клас – “Вдала рибалка” (Кінцак Д.); “Колобок”, “Будиночок” (Александров Н.).

2-Б клас – “Стьорт” (Мельничук А.); “Гусінь-чарівниця” (Ковальчук С.).

2-В клас – “Будиночок” (Кравзюк А.), “Баба Яга” (Кишка М.).

3-А клас – “Перепілка” (Красовський В.); Пано “Метелик” (Богомолов Н.).

3-Б клас – “Три сестри” (Сінгілевич С.).

3-В клас – “Хатка” (Трубчак Н.); “Хатинка лісника” (Павлишен Д.); “В гостях у ведмедика” (Струмінська В.).

4-А клас – “Парасолька” (Кулько С.), “Їжачок” (Городецька М.).

4-Б клас – “Осіння композиція” (Шушкевич Д.).

4-В клас – “Букет” (Онофрійчук В.).

4-Г клас – “Будиночок” (Козар І.).