Співпраця молодіжних лідерів польських шкіл 2019

Шкільні екскурсії – чудова можливість дізнатися нового та цікавого про міста та країни. Це ті нові емоції та враження, які залишаються в пам’яті на все життя.

З 21-26.10.2019р. учні 9-10-х класів та вчителі (Самборська С.В. і Вержбіцька Л.В.) брали участь у проекті «Співпраця молодіжних лідерів польських шкіл 2019» місто Motyczu Lesnym.

Проект фінансований Міністерством освіти та науки Польщі. Поїздка була здійснена за підтримки Фонду «Щасливе дитинство» м. Любліна.

Під час подорожі діти знайомилися з культурою та традиціями Польщі. Брали участь у практичних заняттях, квестах, іграх, конкурсах та тематичних вечорах. Створювали спільні проекти, удосконалювали уміння та навики у вивченні польської мови.

Співпраця сприяла дружнім відносинам та продовженню гарних традицій з підтримки польсько-українських молодіжних проектів.