“Школа миру”

Педагоги Кам’янець-Подільського ліцею №13 Жанна Кучерява та Світлана Мрачковська долучились 24 вересня 2022 року до воркшопу «Життєстійкість та подолання травматичного досвіду», що відбувся у Кам’янець-Подільському ліцеї №5, метою якого є сприяння школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Тренери ВГО «Поруч» Оксана Мельник, Ірина Білявець ознайомили педагогів  із поняттями «конфлікт», «насилля», «стрес», «мир», «трикутник конфліктів АВС». Під час тренінгу освітяни навчились на практиці долати травматичний досвід через включення до дій; пройшли арт-терапію у майстер-класі  зі створення «Ангелика миру»; із задоволенням виконали фасилітаційну вправу «Дві правди одна брехня», симуляційну гру «Рибалка і золота рибка», тренінгову вправу «Зроби крок назустріч»; також опанували сучасні інструменти згуртованості.

Зазначимо, що проект «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню» реалізується у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин ifa, що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини у рамках програми фінансування zivik.