Продовження акції  «Допоможемо ЗСУ!»

28 вересня 2022 року, у нашому навчальному закладі пройшов наступний етап благодійної акції-аукціону  “Друге життя непотрібних речей”. Захід проводився у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

До акції долучились  учні 1-х, 2-х, 9-х, 5-х,  10 класів та педагоги  школи.

Формуємо активну громадянську позицію!  Спільними зусиллями наближаємо Перемогу! Кошти, виручені  від продажу речей, виставлених на аукціоні,  будуть спрямовані на допомогу ЗСУ.

Один коментар до “Продовження акції  «Допоможемо ЗСУ!»”

1. 🥰
    Дякуємо усім працівникам школи, хто брав участь в даному заході, за цю круту ідею 👍
    Моя донечка Софійка, сьогодні сказала: – “Мамо, цей день подарував мені найцінніше – досвід і розуміння того, що все в житті має свою ціну і є важливим, якщо не для мене, то для когось, хто цього потребує. І ще, я закріпила вміння працювати в команді та підтримати наші 💪 ЗСУ!
    Слава Україні! 🇺🇦