Шевченківські дні

До 210-ї річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка в ліцеї №13 були проведені Шевченківські дні.

     Шанувати Кобзаря – це значить шанувати рідну мову, культурне надбання народу, історію країни. «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття», під таким  девізом у навчальному закладі було проведено різноманітні заходи, метою яких було виховувати любов до рідної землі, вміти шанувати традиції, культурні надбання.

     Здобувачі та здобувачки молодших класів взяли участь у конкурсах малюнків за творами Шевченка, під керівництвом вчителів було проведено класні години про генія українського народу. Для учнів 5-6 класів було запропоновано квести «Шевченко знаний і незнаний». Учні 7-8 класів взяли участь у вікторині «Шевченкознавці». Старшокласники провели літературний дайджест «Тарас Шевченко – геній і пророк українського народу». Голова учнівської ради Каріна Шафєєва взяла участь у челенджі «І возвеличемо на диво», присвяченому видатному українцю. Біля пам’ятка Т. Шевченку діти декламували його вірші та поклали весняні квіти.

     Низку заходів для дітей було організовано бібліотекарем ліцею №13. Це читання поезій «Гортаючи сторінки Кобзаря», гра «Ми знаємо Шевченка», вікторина «Шевченко – художник» та інші.

     У глибини майбутнього слав Шевченко свої непохитні заповіти. І серед цих заповітів перший і останній:

                       Свою Україну любіть,

                       Любіть її…

                       Во врем’я люте. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *