Saint Patrick’s Day (День Святого Патріка)

День Святого Патріка / Saint Patrick’s Day.

21 березня 2017 р. у НВК № 13 відбувся позакласний захід з англійської мови присвячений Дню Святого Патріка – це культурне та релігійне національне свято. СВЯТИЙ ПАТРІК – покровитель Ірландії, яки приніс в країну християнство. За переказом, він також сприяв  поширенню писемності та здійснив безліч чудес, одним з яких було вигнання з острова змій.

Саме цього дня природа починає оживати і зеленіти, тому діти  постаралися прибрати зал в зелених тонах та самі вбралися в зелений одяг.

Одним із символів свята є трилисник конюшини. За легендою його вибрав  сам Святий Патрік як символ віри в Трійцю.

Серед найулюбленіших персонажів свята – кумедні лепрекони (казкові істоти).

Цей захід дав можливість учням дізнатися  більше про культуру та традиції народів англомовних країн, а також створив у дітей радісний і святковий настрій. Під час конкурсів вони продемонстрували знання набуті  під часпроведення занять з англійської мови.

Із залу вибрали 2 команди. Учням було запропоновано виконати низку завдань, які вони із великим задоволенням виконували. На святі панувала дуже радісна та приємна  атмосфера.

Завдяки  проведеному заходу учні вдосконалили свої знання з англійської мови, спробували свої сили у різних конкурсах та працювали дружно в командах.

Sacred Patrick, under the legend, has relieved Ireland of paganism and has made Christian, and also has expelled from island of snakes. For Irish it is a holiday of pleasure, fun and coming spring.

Saint Patrick’s day associated with green colour. Green ribbons and shamrocks were worn in celebration of St Patrick’s Day as early as the 17 th century. The phrase “the wearing of the green”, meaning to wear a shamrock on one’s clothing.

So the symbols of this day іs the Shamrock.