28 жовтня

Річниця визволення України

З 24 по 28 жовтня у нашому навчальному закладі проводились заходи по відзначенню Дня визволення України від нацистських загарбників у роки Другої світової війни.

Класні керівники 1-11 класів, вихователі ГПД  провели з учнями виховні бесіди, години спілкування, присвячені цій даті. У шкільній бібліотеці була розгорнута тематична полиця «Україна у Другій світовій війні».

Символічно, що саме у цей день учні 4-Б класу разом з батьками та класним керівником Меркур’євою А.Ф.  з теплом і турботою спакували і передали на фронт батькам учнів цього класу, які на передовій сьогодні боронять і визволяють нашу Україну від російських загарбників, гостинці: обереги, дитячі малюнки і листи, солодощі, каву, зернята, теплі шкарпетки та «окопні» свічки.«Дорогий татусику, повертайся скоріше неушкодженим додому!», «Україна переможе!» – ці слова старанно з великою любов’ю виводили дитячі руки у листах до рідних людей.

І так обов’язково буде! Бо не може зло перемогти добро і правду! Бо нас захищають найкращі у світі військові – наші ЗСУ! Бо Україна сьогодні – єдина у запеклій боротьбі з підступним ворогом!

Віримо, що скоро святкуватимемо ПЕРЕМОГУ!!!