День українського добровольця

Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму. 14 березня в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 січня 2017 року №1822 VІІІ «Про встановлення Дня українського добровольця» відзначають День українського добровольця.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності в ліцеї №13 були проведені тематичні заходи.

Для здобувачів і здобувачок освіти молодшої школи було організовано патріотичні години «Вони для нас виборюють життя…», під час яких діти пригадали сторінки  історії і з’ясували, хто були першими добровольцями і що вони здобули для України. Учні 5-9 класів взяли участь у виховних годинах «Мужність і патріотизм бійців-добровольців», «Доброволець – герой сьогодення»,  під час яких відзначили безцінний вклад добровольців-захисників у перемогу. Для старшокласників було проведено годину спілкування “Подорож у часі: захисники за покликанням серця», де було зазначено, що яскрава національна риса і традиція українського народу – бути не байдужим до свого сьогодення та майбуття. І наш обов’язок – пам’ятати про подвиг добровольців , про  всіх,  хто протягом вже кількох сотень років завжди, коли виникає загроза для нашої України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність.

Слава Героям-добровольцям, які у вирішальний момент встали на захист нашої свободи і показали приклад непокори для всієї України.

21 березня в ліцеї 13 відбулася зустріч здобувачів освіти 6 класів із волонтерами Благодійного фонду “Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО”.

Під час зустрічі волонтери розповіли дітям про роботу благодійного фонду та пояснили , що означає “бути волонтером”. Зазначили, що сьогодні дуже важливо будь як підтримувати, допомагати, шанувати усіх, хто причетний до боротьби із ворогом. Волонтери показали спорядження сучасного воїна, ознайомили з особливостями роботи дронів та необхідністю їх виготовлення.

Діти з гордістю розповідали про те, як вони плетуть камуфляжні сітки. Кожен вкотре відчув почуття гордості за українців, та замислився, чим може допомогти, щоб наблизити день довгоочікуваної перемоги.

На завершення зустрічі гості подякували дітям за активну участь у патріотичних заходах, які проходять в ліцеї, побажали здоров’я кожному з них та їхнім родинам, а Україні – миру!