Повертайтесь живими!

15 травня у нашій країні відзначали День сім’ї.

Мати. Батьківщина. Родина. Сім’я.

Ці святі поняття близькі кожній людині з дитинства. Сім’я – велика сила, оберіг.

Наша велика українська сім’я сьогодні в боротьбі з російським агресором виборює своє майбутнє, свою свободу, своє процвітання.

Разом – ми сила! Не переможе нас ворог, бо ми – на своїй землі!

Наша велика шкільна родина дякує нашим захисникам, славним воїнам ЗСУ, які героїчно воюють з ворогом.

«Повертайтесь живими!», «Дякуємо ВАМ за наше майбутнє!», «Ми пишаємось Вами!» – це рядки з дитячих листів, які написали військовим учні нашої школи.

Разом з листами воїнам передали малюнки і обереги, виготовлені дітьми (браслети, ляльки-мотанки, сувеніри).

Педагогічний колектив щиро вдячний батькам учнів, які активно долучились до справи, придбали для наших захисників каву, печиво, консерви, солодощі, засоби гігієни та необхідні речі.