Педагогічна майстерність вчителів

Згідно з річним планом роботи НВК №13 на 2020-2021 навчальний рік та з метою подальшого розвитку творчого потенціалу педагогічних кадрів, виявлення та поширення педагогічного досвіду, підвищення педагогічної майстерності педагогічних працівників з 5 по 16 листопада проведено декаду педагогічної майстерності вчителів вищої категорії та вчителів-претендентів на присвоєння вищої категорії.

Цікавими за змістом і не традиційним за структурою були уроки вчителів Гладиш Оксани Василівни, Григорчук Оксани Леонідівни, Іщенко Віри Василівни, Маланчук Катерини Андріївни, Миськової Лариси Антонівни, Стрельбіцької Олени Вікторівни, Сероветник Алли Григорівни, виховні заходи Мрачковської Світлани Володимирівни, Пащенко Алли Миколаївни.

Педагоги показали свою майстерність  і знання опанованих інтерактивних, інформаційно-комунікативних технологій, а також компетентнісну спрямованість уроку в єдиній системі організації освітнього процесу.

 

Один коментар до “Педагогічна майстерність вчителів”

  1. 2001 — 2006 рр.? Вчитель початкових класів Комунального закладу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» (НВК «ДНЗ № 18»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *