Пам’яті Героя

 

20 січня виповнюється 6 років з дня загибелі Руслана Коношенка. Він випускник нашої школи. Один із “кіборгів”, які захищали Донецький аеропорт. Побратими казали, що терорист “Моторола” призначив за його голову нагороду. Руслан вогнем з кулемета примусив замовкнути ворожий “Утьос”, прикривши евакуацію 17-ти поранених.

Герой зник безвісти після підриву терористами нового терміналу аеропорту, та був розстріляний в полоні 20 січня 2015 року.

Але пам’ять про цю людину, безстрашного воїна, вірного друга, люблячого сина та батька – справжнього чоловіка, живе в наших серцях. Він віддав своє життя заради майбутнього країни, за щастя дітей.

За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Руслан Коношенко нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно), нагрудним знаком “За оборону Донецького аеропорту” (посмертно), та відзнакою “За заслуги перед міською громадою” (посмертно). Одна з вулиць нашого міста носить ім’я Коношенка.

Народжуються діти

В воєнний час страшний,

І щоб їх захистити,

Хтось мусить йти у бій

Але допоки в серці

В жіночому любов,

Життя не перерветься,

Відроджуючись знов!

Це вірш викарбуваний на могилі Героя Руслана Коношенка.

Його позивний на війні був “Поет”. Мрії про щасливу незалежну Україну будуть втілювати його діти, учні нашої школи Олексій, Максим і Каріна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *