“Осінній бібліотечний вікенд”

8.10.2021р. в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом “Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”, відбулась поїздка учнів НВК №13 до смт. Сатанів.

Разом із Оксаною Клімовою, бібліотекарем НВК №13 учні 6-Б класу (кл. кер. Кушнір Я.П.) та 6-В (кл. кер. Погорлюк Л.В.) відвідали «Парк Хижаків «Арден».

До оглядового містка-галереї із тваринами запросила екскурсовод парку, де розповіла про види та походження звірів, їхні звички, особливості харчування та багато таємниць Сатанівського лісу, реабілітацію та подальше проживання у природніх умовах ведмедів, вовків, лисиць та інших тварин. Учні були дуже активні та задавали змістовні запитання екскурсоводу.

Після екскурсії парком завідуюча бібліотекою Оксана Клімова провела “Осінній бібліотечний вікенд”, який мав на меті поглибити знання учнів про подільський край, ставлення до природи та хижих тварин, сприяв розвитку пізнавальних інтересів. Учні грали в ігри на природі, читали вірші, прислів’я та відгадували загадки про осінь-чарівницю.

Саме краєзнавство є підґрунтям екологічного виховання учнів, воно дає змогу пізнати глибше свій рідний край та бережно ставитись до екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *