Обласний семінар вчителів польської мови в НВК №13

24.10.2018 року в НВК №13 відбувся обласний семінар вчителів польської мови «Сучасні методи викладання польської мови в закладах загальної середньої освіти».

До навчального закладу завітало багато гостей: вчителі, представники обласного та міського відділів освіти, викладачі ХОІППО, голова спілки вчителів польської мови Адам Хлопек та методисти центру навчання польської мови та культури м. Дрогобича.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти і науки міста С. Старченко, яка побажала учасникам семінару плідної роботи і незабутніх вражень від відвідування міста над Смотричем.

Директор школи Охота І.В. розповіла про навчальний заклад, про особливості викладання польської мови в сучасних умовах, поділилася здобутками та планами на майбутнє. Виступ супроводжувався яскравою презентацією. Присутнім сподобався і продемонстрований відеоролик «Один день в школі».

Учні школи, вітаючи гостей розповіли про історію боротьби поляків за свою незалежність. Діти читали вірші, співали пісні, танцювали – все це було неймовірно цікавим дійством.

Кращі вчителі польської мови школи провели відкриті уроки: Яцюк Н.В. інтегрований урок у 2-В на тему «Правди та вигадки про їжака» (Літературне читання. Я у світі), Л. Миськова інтегрований урок у 10 класі на тему «Шкільне життя» (Польська мова та література, Хімія, Історія, Біологія, Географія, Музика).

Під час підведення підсумків семінару учасники обмінялись враженнями від побаченого в школі.

Звучали схвальні відгуки про навчальний заклад, про високу професійну майстерність вчителів, що проводили уроки. Гості відмітили гарний мовленнєвий та інтелектуальний рівень учнів, притаманний сучасному поколінню європейської молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *