Наші юні чемпіони!

З 14 по 21 березня у залі ліцею №17 відбулася спартакіада Кам’янець-Подільської об’єднаної територіальної громади 2023-2024 н.рр. з футзалу серед учнів 5-6 класів. У змаганнях взяли участь 19 команд.

Не дивлячись на велику конкуренцію, команда нашого ліцею без особливих труднощів пройшла груповий етап, здолавши команди: Колибаївської гімназії з рахунком 12:2, ліцею №6 3:2, ліцеїв №10 5:1 та №17 3:1. У півфіналі суперником була команда ліцею №9, де лише наприкінці другого тайму наші хлопці забили перший гол, а згодом і другий, у підсумку 2:0 та вихід у фінал проти одноліток з ліцею №14.

Фінальний матч виявився дуже напружений. У непоступливій боротьбі жодна з команд так і не відзначилась у ворота суперника, рахунок 0:0 і доля переможця визначалася у серії післяматчевих пенальті. Тут влучнішими були гравці ліцею №13, із рахунком 3:2 ми здобули перемогу і тріумфували на турнірі! Найбільше голів у складі команди забивали: Паршин Тімур – 8, Швед Олександр – 7, Лезний Данило – 6.

Склад команди:

1. Паршин Тімур (капітан команди) 6-А