Ми всі із країни дитинства, і в цьому нам так повезло.

«Серед найпрекрасніших країн світу є одна, яка називається країною дитинства. Ми щасливі, що народилися в цій країні, ростемо в ній і розвиваємось. Тут є мама і тато, дідусь і бабуся. А ще казка, яка веде нас берегами країни. Наше життя тут оберігають найдорожчі нам люди – наші батьки. В цій країні у свій час жили наші батьки та рідні. Вони теж були дітьми. Тому сміливо можна сказати: ми всі родом з дитинства!

Пройшов якийсь час і ми пішли в школу. Але наше дитинство продовжується. Як цікаво було вчити перші літери, складати перші слова: мама, Україна, Батьківщина. Проходять дні шкільного життя, і ми поступово дорослішаємо, мужніємо. Але не полишає нас турбота наших рідних і вчителів. Коли і як ми покинемо цю країну, буде відомо тільки кожному з нас. Багато прекрасного беремо ми в дорогу з цієї країни: доброту, щирість, знання. І ким ми станемо в житті, теж залежить від цієї країни дитинства. Бо тут народжуються найкращі мрії і великі плани на майбутнє. І щасливий той, хто жив і живе у цій країні!», – так розповідає про свою країну дитинства Шафєєва Каріна, учениця 7-Б класу НВК №13, призерка обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в НВК №13 відбулися заходи:

• Спортивні змагання учнів 1-4 та 5-7 класів «Нехай переможе дружба»;
  • Конкурс малюнку на асфальті (1-4 класи) «Мир – Україні!»;
  • Караоке «Співають щасливі діти» (1-4 класи).

Класні керівники провели з дітьми цікаві, змістовні, інтерактивні тематичні заходи:

Дитячі розваги “Наше щасливе дитинство” (кл. керівник Григорчук О.Г., 1-Б клас)

Квест «Дитинство – країна мрій та пригод!» (кл. керівник Меркур’єва А.Ф., 2 -Б клас)

Вікторина “Чи знаєш ти свої обов’язки та права? “(кл. керівник Хитрук І.В., 9-В клас)

Уявна гра-подорож “На крилах щасливого дитинства в рідній Україні!” (кл. керівник Сероветник А.Г., 4-А клас)

Година спілкування «Діти – квіти життя» (кл. керівник Яцюк Н.В., 4-В клас)

Інтерактивна гра «Посміхнемось разом!» (кл. керівник Іванченко С.М., 2-А клас)

Віртуальна екскурсія  «Щастя всім дітям на планеті!» (кл. керівник Самборська С.В., 10 клас)