Міжнародний день толерантності

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності серед учнів проводилось ряд цікавих заходів. Основна мета – формування загальнолюдських моральних цінностей та розвиток толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу в ліцеї №13.

Стартував День толерантності з виховної години. У багатьох класах були проведені тематичні бесіди:

• В 7-В класі темою була “Толерантність – шлях до миру і злагоди”;
  • В 1-В класі темою була “Долонька доброти”;
  • В 1-Б класі темою була “Стежиною добра”;
  • В 5-Г класі темою була “Ми всі різні, але рівні”;
  • В 8-А класі темою була “Толерантність у сучасному світі”;

Проведені заходи створили можливість торкнути у дітей струнами ввічливості, доброзичливості, морального балансу. Дозволили відчути ритми розуму, які б допомогли знайти те допустиме відхилення для досягнення рівноваги при виникненні будь-якої життєвої ситуації.

У цей складний для країни час ще раз переконались, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання, співдружності та любові. Толерантність врятує світ.