Участь у Міжнародній акції «16 днів проти насилля»

Колектив ліцею №13 долучився до участі у щорічній Міжнародній акції «16 днів проти насилля».

16  листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності серед учнів були проведені заходи, основна мета яких – формування загальнолюдських моральних цінностей та розвиток толерантних відносин між учасниками освітнього процесу в ліцеї №13.

Класні керівники провели в 1-11 класах тематичні виховні бесіди, класні години. До проведення бесід активно долучились активісти учнівського самоврядування, які для учнів 7-В класу провели бесіду “Толерантність – шлях до миру і злагоди”,  для учнів 1-В класу – бесіду “Долонька доброти”,  для учнів 1-Б класу – бесіду “Стежиною добра”, для учнів  5-Г класу – бесіду “Ми всі різні, але рівні”, для учнів 8-А класу – бесіду. “Толерантність у сучасному світі”;

До відзначення Міжнародного дня ООН з викоренення насильства серед жінок  25.11.2022 року психолог школи провела бесіду для учнів 11 класу «Бережи та захищай себе!».

До Міжнародного дня волонтера  колектив закладу активно долучився до акцій, ініційованих  асоціацією шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»: «Діти-воїнам ЗСУ», «Діти-волонтери-Херсону», «Діти-дітям». Кращі волонтери школи взяли участь у міському зльоті шкільних волонтерських загонів.

До Дня прав людини  8-9 грудня 2022 року класні керівники1-4 класів провели виховні бесіди «Подорож у країну прав дитини». Для учнів 5-8 класів були проведені бесіди «Знай свої права та виконуй обов’язки!».  Вчитель правознавства для учнів 9-11 класів провів вікторину  «Права людини». У шкільній бібліотеці була розгорнута тематична полиця «Ти і закон». Соціальний педагог продемонстрував для учнів 7-х класів відеоролик «Історія прав людини».