День добрих справ в ліцеї №13

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає  «рятівним колом» для людей, які потрапилиу біду, допомагає їм вийти з непростої ситуації.

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з великими компаніями або окремими багатими людьми, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами. Допомога, що ними надається – безперечно позитивний крок, і нагородою за цю діяльність є їх добре ім’я, яке згадується  і поважається у всьому суспільстві. Серед людей, що займаються благодійною діяльністю є й ті, чиїх імен ми, можливо, не дізнаємося ніколи. Щиро дякуємо за дружню підтримку благодійникам з Польщі.

13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято – День благодійництва. Метою установи цього Дня є підтримка громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності.

Творити і дарувати добро може кожен з нас!

В 2022 році День благодійності припав на 11 грудня. І символічно, що саме цього дня до України прибули подарунки для українських дітей, що стало можливим завдяки благодійній акції «Поділись добром!», організованій фондом «CHOPS» (р.Польща). Ці подарунки 12.12.2022 р. отримали усі учні 1-4 класів нашого ліцею.

В цей день надійшли подарунки ще від однієї благодійної організації з Польщі для учнів, які є внутрішньо переміщеними особами. Діти отримали канцелярське  та учнівське приладдя.

Також 12 грудня від нашого навчального закладу було передано   96 новорічних подарунків для дітей Херсонщини. Учні 2-10 класів власноруч пакували набори солодощів.

Педагогічний колектив ліцею №13 висловлює щиру подяку батькам учнів закладу за активну підтримку і допомогу у проведенні благодійної акції «Новорічні подарунки дітям Херсонщини».

Спільно з батьками вчимо дітей творити добро і дякувати за добро і тепло, подароване їм!